Product Details:
| Automation Grade | Semi-Automatic |
Product Details:
| Automatic Grade | Semi-Automatic |
| Brand | Samrat |
| Country of Origin | Made in India |
| Power | 2000 W |
| Material | Iron, Steel |
| Voltage | 220 V |
| Frequency | 60 Hz |
We are engaged in offering Semi Automatic Trimming Machine to our clients. Our range of all products is widely appreciated by our clients.
Product Details:
| Power Source | Electric |
| Automatic Grade | Automatic |
| Brand | Samrat |
We are engaged in offering Fully Automatic Trimming Machine to our clients. Our range of all products is widely appreciated by our clients.